Голова відділення

Волинкін
Володимир Олександрович

тел.: (0654) 32-79-43
факс: (0654) 23-06-08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доктор сільськогосподарських наук, завідувач відділом селекції, генетики винограду і ампелографії Національного інституту винограду і вина «Магарач».

 

Секретар відділення

Смиков
Анатолій Володимирович

тел.: (0654) 33-55-16
факс: (0654) 33-65-50

Кандидат сільськогосподарських наук, завідувач відділом південних плодових культур Нікітського Ботанічного Саду Національного Наукового Центру.

Історична довідка

Кримське відділення Українського товариства генетиків і селекціонерів було створено для координації рабіт та розвитку методів селекції всіх закладів Криму. У зв'язку з цим в його склад входили колективні члени — організації: Державний Нікітський ботанічний сад (ДНБС), ВНДІ виноградарства та виноробства «Магарач», спепові відділення ДНБС, помологічна станція ВНДІ рослинництва ім. М.І. Вавилова, Кримська станція садівництва, Кримська станція овочівництва, ВНДІ ефіромасляних культур, станція польових культур. Для цього щорічно, в різних закладах проводили семінари, на яких знайомилися і обговорювали методи та досягнення цих колективів.

Найвагоміші результати обговорювалися на Всесоюзних нарадах із запилення та запліднення рослин (1980), проблем імунітету та гомеостазу сільськогосподарських культур. Вони були організовані на базі ДНБС та ВНДІ виноградарства та виноробства «Магарач». Головами оргкомітетів були В.К. Смиков, П.Я. Голодрига. Матеріали нарад друкувалися у статтях та працях ДНЕС, монографічному виданні «Досягнення селекції плодових культур та винограду» (1983 г.). На базі ДНБС були також видані методичні рекомендації з нових методів селекції (Л.К. Сечняк, В.К. Смиков, Н.Я. Голодрига, 1987 г.), матеріали всесоюзної наради з добору вихідного матеріалу та селекції насіннєвих культур (1990 г.), 5 членів Кримського відділення були нагороджені ювілейною медаллю М.І. Вавилова.