ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ АНАТОЛІЙОВИЧУ !

 Від імені Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова, яке Ви очолюєте, прийміть щирі вітання і найкращі побажання з ювілеєм!

Ваш науковий доробок, дорогий ювіляре, життєвий шлях вченого, організатора і натхненника української генетичної науки, громадського діяча, вихователя наукової молоді, добре знаний у науковому світі. Отримані Вами фундаментальні наукові результати, створені теорії і концепції, написані монографії, підручники, статті та винаходи лягли в основу нового розуміння генетики клітинних популяцій, розроблення принципів і прийомів культури in vitro рослин, молекулярної екогенетики рослин, пластичності геному в процесах адаптації до змінних умов навколишнього середовища тощо.

Завдяки працьовитості, цілеспрямованості, Ви, ставши на шлях науково-дослідної діяльності, досягли блискучих успіхів: сформували плеяду науковців, свою наукову школу. Та скільки б наукових і вчених титулів не додавалося до Вашого імені, Ви залишається неймовірно чуйним, добрим, мудрим.

Користуючись нагодою, дозвольте ще і ще раз подякувати Вам за невтомну працю, за розбудову, зміцнення та активізацію діяльності Товариства, за знання і досвід, якими Ви щедро ділитеся зі своїми колегами.

У цей світлий день зичимо Вам святкового настрою, міцного здоров’я, безмежної радості, родинного благополуччя, миру, творчих успіхів, невичерпної енергії в усіх починаннях та високих досягнень у професійній діяльності. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а віра, надія й любов будуть незмінними супутницями всього Вашого життя.

Щиро бажаємо, щоб у Вас завжди було вдосталь радісних подій, позитивних емоцій, вірних і надійних друзів.

Хай удача завжди супроводжує в усіх справах.  Хай реалізуються всі найсміливіші плани та здійсняться найзаповітніші мрії. Щасти Вам на Вашій життєвій ниві!

 

 

Президія Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова