Завантажити Інформаційний лист №2

 

Інформаційний лист № 2

 

Вельмишановні колеги!

Організаційний комітет XI Міжнародної наукової конференції «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвяченої 150-річчю від дня народження лауреата Нобелівської премії Томаса Ханта Моргана та 115-річчю від дня народження академіка АН УРСР М.М. Гришка, а також асоційованого з конференцією VI з’їзду Всеукраїнської асоціації біологів рослин, повідомляє, що за рішенням Оргкомітету Вашу статтю прийнято до публікації в збірнику наукових праць «Фактори експериментальної еволюції організмів» (ISSN 2415-3826 (Online), ISSN 2219-3782 (Print)).

 

Місце проведення конференції.

XI Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів» відбудеться 12–16 вересня 2016 р. у м. Одеса на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (ОНУ), Україна.

Заїзд, реєстрація та поселення учасників відбудуться 12 вересня 2016 р. Реєстрація учасників конференції буде проводитися з 8-00 до 14-00 у гуманітарному корпусі Одеського національного університету за адресою Французький бульвар, 24/26.

Одеса – найбільше місто на півдні України – чарівне, самобутнє, загадкове, сповнене сюрпризів і таємниць. Одеса – одне з найдавніших міст північного Причорномор’я, відоме своїми неповторними традиціями, надзвичайним колоритом, вишуканою архітектурою старовинного центру та вічною красою морського узбережжя. Одеса, як королева, щедро ділиться радістю літнього сонця і моря, як хлібосольна господиня, завжди рада гостям. Одесі є що показати і чим похвалитися: тут розташовані не лише відомі на весь світ Потьомкінські сходи та Оперний театр, кам’яні літописи внесеного у попередній реєстр Всесвітнього спадку ЮНЕСКО історичного центру Одеси, але й велика кількість цікавих музеїв та затишних скверів і парків, театрів та розважальних закладів. Одеса – центр вищої освіти, академічної та галузевої науки, рідне місто Одеського національного університету імені І. І. Мечникова – колиски освіти і науки Півдня України. Від дня свого створення Університет відіграє важливу роль у визначенні стану і перспектив розвитку освіти, науки та культури, з ним пов’язані всесвітньо відомі імена – І.І. Мечникова, І.М. Сеченова, Д.К. Заболотного, В.І. Липського, О.О. Ковалевського та багатьох інших. Одеса – місто галасливих фестивалів та затишних кав’ярень, санаторіїв та пляжів, неповторне, колоритне, яскраве і дуже гостинне – чекає на Вас!

 

Транспорт.

Для спрощення переміщення до місця проведення реєстрації Оргкомітетом буде організовано зустріч учасників конференції на залізничному вокзалі, автовокзалі та в аеропорту. Для організації зустрічі Оргкомітет просить завчасно повідомити про дату приїзду, номер та час прибуття потягу (автобуса) чи авіарейс. Цю інформацію Ви можете вказати у реєстраційній формі (якщо на час заповнення реєстраційної форми вона буде відомою) або ж звернутися з цього питання до Чеботар Сабіни Віталіївни: тел.: +38 (067) 962-51-44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (Французький бульвар, 24/26) можна доїхати: 

-       від залізничного вокзалу:

варіант 1 – маршрутне таксі № 242, 198 або тролейбус № 7 до зуп. «Шампанський провулок».
варіант 2 – трамвай № 5 до зуп. «Клініка Філатова».

-       від автовокзалу:

варіант 1 – маршрутне таксі № 198 до зуп. «Шампанський провулок».
варіант 2 – трамвай № 5 до зуп. «Клініка Філатова».

-       від аеропорту:

варіант 1 – маршрутне таксі №129 до зуп. «Шампанський провулок».

варіант 2 – маршрутне таксі № 117 до зуп. «1 станція Чорноморської дороги», далі пересісти на тролейбус № 9, 7 або маршрутне таксі № 9, 137 до зуп. «Шампанський провулок».

Крім того, можна скористатись послугами таксі. Таксі можна викликати за наступними номерами телефонів: +38(096) 647-44-44; +38(099) 633-44-44; +38(048) 734-47-34; 707 з мобільного безкоштовно.

Проживання.

(ціни вказано станом на травень 2016 року).

 

Назва готелю

Вид номеру

Вартість за номер, грн./доб.

Сніданок

«Вікторія»

Одномісний (44 місця)

350

Сніданок за додаткову плату 70 грн. При готелі є ресторан

Стандарт (двоспальне ліжко)

500

Стандарт +

(двоспальне ліжко)

600

Напівлюкс

(двоспальне ліжко)

770

Люкс (2 кімнати, двоспальне ліжко + диван)

880

«Аркадія»

(20 місць)

Економ + (двоспальне ліжко)

1000

120 грн. («шведський стіл», за окрему плату)

Стандарт (двоспальне ліжко)

1255

«OK ODESSA»

Двохмісний

708

Сніданок за додаткову плату. При готелі є ресторан

Двохмісний стандарт

864

«Одеський дворик»

Двохмісний 

1000

Сніданок включений

Двохмісний мансарда

850

«Біла Акація»

Одномісний стандарт

715

Сніданок включений

Двохмісний стандарт

840

Люкс (двоспальне ліжко)

1235

 

Крім того, для студентів та аспірантів зарезервовано приблизно 15–20 місць у гуртожитках ОНУ. Вартість проживання – 120–130 грн. з людини за добу. Також зарезервовано 20 місць у студентському таборі ОНУ «Чорноморка», що розташований на березі моря, проживання і харчування – 340 грн. з людини за добу. Звертаємо увагу, табір «Чорноморка» знаходиться за містом, тому щоб дістатися місця проведення конференції міським транспортом потрібно близько однієї години.

Місця в готелях бронює Оргкомітет відповідно до Ваших заявок за наявності місць. Місця для проживання в інших готелях м. Одеси учасники конференції можуть бронювати самостійно.Оплата проживання та харчування здійснюється за рахунок учасників конференції.

Увага! Оргкомітет нагадує, що Одеса – популярне туристичне місто. Просимо Вас своєчасно подбати про бронювання готелю, а також заздалегідь придбати зворотні квитки.

 

Екскурсія та дружня вечеря.

Для учасників конференції заплановані екскурсії містом Одеса, а також відвідання Одеського національного академічного театру опери та балету. 15 вересня 2016 р. відбудеться дружня вечеря.

Додаткові витрати, пов’язані з участю в екскурсії, поході у театр та дружній вечері, учасники сплачуватимуть під час реєстрації.

Реєстраційний внесок (для членів УТГіС – 150 грн., для інших учасників – 200 грн.) вноситься при поселенні. У нього входить: бронювання житла, організаційні витрати, друк програми конференції, кава-брейки.

 

Наукова програма конференції включає пленарні та секційні доповіді, а також стендові повідомлення в рамках кожної секції:

 

  1. Еволюція геномів у природі та експерименті.
  2. Молекулярна генетика та геноміка рослин.
  3. Молекулярні та клітинні біотехнології.
  4. Біоінформатика та білкова інженерія.
  5. Прикладна генетика і селекція.
  6. Аналіз та оцінка генетичних ресурсів.
  7. Генетика людини та медична генетика.
  8. Історія біології та еволюційної теорії.

Усні доповіді.

Представлення доповіді: мультимедійні презентації на основі програми Microsoft PowerPoint. Файл з презентацією надається учасником конференції перед початком роботи секції. Регламент: для доповіді на пленарному засіданні надається до 30 хв., на секційних засіданнях – до 15 хв, враховуючи час для відповідей на запитання.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Прохання до 30 червня заповнити реєстраційну форму (див. додаток) і надіслати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У разі неможливості використання електронної пошти, надішліть інформацію за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, лабораторія екології та біотехнології, Дробик Надії Михайлівні.

З урахуванням поданої у реєстраційній формі інформації буде сформовано наукову програму конференції, яку на початку вересня буде представлено на веб-сторінці Товариства (utgis.org.ua), а паперовий примірник програми буде вручено при реєстрації.

Просимо Вас обов’язково підтвердити приїзд та участь у роботі конференції, Вашу і/або Ваших співавторів, а також необхідність бронювання місць у готелі. У разі, якщо така інформація не надійде до 30 червня 2016 р., Оргкомітет не може гарантувати місця для проживання в готелях.

 

Контактні телефони: +38(044) 526-07-98 (Пороннік Оксана Олександрівна; Кунах Віктор Анатолійович); +38(050) 840-63-34 (Пороннік Оксана Олександрівна); +38(097) 472-53-50 (Дробик Надія Михайлівна); +38 (067) 962-51-44 (Чеботар Сабіна Віталіївна).

З питань бронювання місць у готелі та поселення у м. Одесі (за потреби повідомити додаткові відомості або змінити інформацію, вказану у реєстраційній формі) прохання звертатись до Мірось Світлани Леонідівни – тел.: +38(050) 512-99-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З питань організації зустрічі на автовокзалі, залізничному вокзалі та в аеропорту прохання звертатися до Білоконь Світлани Василівни – тел.: +38(094) 946-75-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Чеботар Сабіни Віталіївни – тел.: +38(067) 962-51-44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Будемо раді бачити Вас в Одесі!

Додаток

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА

XI Міжнародної наукової конференції
«Фактори експериментальної еволюції організмів»,
а також асоційованого з конференцією

VI з’їзду Всеукраїнської асоціації біологів рослин

12–16 вересня 2016 р., м. Одеса, Україна

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Місто, країна

 

Назва організації (місце роботи)

 

Адреса організації (країна, індекс, місто, вулиця, будинок)

 

Посада

 

Науковий ступінь

 

Вчене звання

 

Телефон (з кодом країни, міста, або кодом мобільного оператора)

 

E-mail

 

Назва доповіді

 

Автори

 

Cекція

 

Форма доповіді*

(секційна, стендова, участь без доповіді)

 

Необхідність бронювання місць у готелі (відмітити)

      Так                                Ні

Готель,

тип номера

 

Дата заїзду

Дата виїзду

 

Кількість діб проживання у голелі

 

Дата та час приїзду (для організації зустрічі)

 

Номер потяга, автобуса, авіарейса

 

 

* – Пленарні доповіді визначає оргкомітет

 

Заповнена на кожного учасника реєстраційна форма подається в електронному вигляді на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у форматі .docx або .rtf до 30червня 2016 року. Назви файлів слід давати за прізвищем учасника із зазначенням номера секції, наприклад: Kravets_1_regform.doc