І Міжнародна науково-практична конференція «Молекулярна генетика, селекція та біотехнологія агрокультур: досягнення та виклики»

Вельмишановні колеги!

Національна академія аграрних наук України, Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства НААН запрошують взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Молекулярна генетика, селекція та біотехнологія агрокультур: досягнення та виклики», яка відбудеться онлайн 12 грудня 2024 року.

Участь у конференції безкоштовна. За підсумками конференції буде сформований збірник матеріалів конференції.

Детальніше...

Завантажити Інформаційний лист

Download Information letter in English

Підключитись до конференції Zoom о 10:00, 12.12.24


 

XIX Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів»

Вельмишановні колеги!

23-26 вересня 2024 р. у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проведено XIX Міжнародну наукову конференцію «Фактори експериментальної еволюції організмів». Конференцію присвячено 185-річчю клітинної теорії, 180-річчю від дня народження Фрідріха Мішера, 145-річчю від дня народження Василя Юр’єва. Співорганізаторами наукового заходу були Українське товариство генетиків і селекціонерів імені М. І. Вавилова (УТГіС), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України. На конференції обговорено останні досягнення у напрямах теоретичних засад еволюції, генетики, селекції та біотехнології як в Україні, так і в інших країнах. Було заслухано 32 наукові доповіді, з них 6 пленарних. У конференції взяли участь понад 100 учених і студентів з різних регіонів України та із закордону, серед них близько 50 учасників брали участь в онлайн-форматі. За матеріалами конференції видано два чергових томи збірника наукових праць «Фактори експериментальної еволюції організмів» (тт. 34 і 35).

Фотозвіт з Конференції

Завантажити Програму Конференції


 

    Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова (УТГіС)  є  всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах фахівців. які беруть участь у науково - дослідницькій, педагогічній та практичній діяльності у галузі генетики,  селекції, біотехнології  та суміжних наук.

    Основною метою  роботи  УТГіС  є сприяння професійній та науковій  діяльності  спеціалістів, спрямованої на поліпшення рівня вітчизняної науки та практики.   Найважливішими завданнями Товариства є  сприяння підготовці наукових кадрів, підвищенню їх кваліфікації,  розширенню і поглибленню  фахових знань, а також сприяння у встановленні та розвитку міжнародних наукових зв’язків.

    Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова  засноване у березні 1967 р. Найвищий керівний орган Товариства – з’їзд, який обирає Раду. Рада обирає президента УТГіС, віце-президентів, ученого секретаря, президію, призначає скарбника.  За час існування відбулося 10 з’їздів УТГіС (1967, 1971, 1976, 1981, 1986, 1992, 2002, 2007, 2012, 2017). Першим президентом Товариства  був  д-р біол. наук, професор  П.К. Шкварніков, від 1976 р. –  д-р с.-г. наук, професор, академік НАН України  і УААН  О.О.Созінов, від 1986 р. –  д-р біол. наук, професор,  академік НАН України   В.В.Моргун, від 2002 р. – д-р с.-г. наук, професор, академік  УААН  М.В. Роїк, від 2007 р. – д-р біол. наук, професор,  чл.-кор. НАН України В.А. Кунах.

    У 2022 році  Товариство налічує близько 750 членів, об’єднаних у 22 регіональних відділення: Асканійське, Вінницьке, Волинське, Дніпропетровське, Житомирське, Закарпатське, Запорізьке, Івано-Франківське, Київське міське, Київське обласне, Львівське, Миколаївське, Подільське, Полтавське, Сумське, Тернопільське, Харківське, Херсонське, Хмельницьке, Черкаське, Чернівецьке, Чернігівське.

    Із 2003 року Товариство видає науково-практичний журнал «Вісник Українського товариства генетиків і селекціонерів», який висвітлює теорію, стан і проблеми, методи і результати досліджень в галузі генетики, селекції та сучасної біотехнології, а також вплив цих наук на розвиток суміжних напрямів біології, медичних і сільськогосподарських наук. Періодичність видання – 2 номери в рік. Журнал включено до оновленого переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук у галузі біологічних наук (Наказ Міністерства освіти і науки України №1328 від 21 грудня 2015 р.).

    Згідно Статуту Товариства індивідуальними членами Товариства можуть бути громадяни України, особи без громадянства, іноземці, що досягли повноліття, мають вищу освіту, чия професійна діяльність пов’язана з генетикою та селекцією, які працювали за спеціальністю не менше року, визнають Статут Товариства, регулярно сплачують членські внески та активно сприяють виконанню статутних завдань Товариства, не визнані судом недієздатними.
    Членство в Товаристві є фіксованим і підтверджується записом у реєстрі членів Товариства.

    Згідно постанови Пленуму Ради Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М. І. Вавилова, що відбувся 24 вересня 2024 р. у м. Тернопіль, встановлено наступні розміри членських внесків:
Вступний внесок, що супроводжується видачею членського квитка і значка, становить 200 грн.
Розмір річних членських внесків в УТГіС становить:
Для працівників науки і освіти
    для докторів наук – 200 грн,
    для кандидатів наук – 150 грн;
    для співробітників без наукового ступеня і аспірантів – 100 грн;
    для студентів – 50 грн
    для інших громадян України й іноземних громадян - 200 грн.

Рахунок Українського товариства генетиків і селекціонерів (ЄДРПОУ 21676925) з 12.11.2024 р.:
АТ «Райффайзен Банк», МФО 300335, IBAN UA113003350000000026001247064