Завантажити Інформаційний лист №2

Вельмишановні колеги!

XIX-ї Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвячена 185-річчю клітинної теорії та 145-річчю від дня народження В. Я. Юр’єва, 180-річчю від дня народження Фрідріха Мішера, відбудеться 23–26 вересня 2024 р. у м. Тернопіль (Україна) в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка (центральний корпус) (м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2).

Організатори

Організаторами цих наукових заходів є Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова (УТГіС), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України.

Конференція проходитиме у змішаному форматі!

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Заїзд, реєстрація і поселення учасників проводитимуться 23 вересня 2024 р. з 900 до 1700 в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка (центральний корпус, перший поверх).

Реєстраційний внесок (для учасників офлайн) для членів УТГіС – 200 грн., для інших учасників – 300 грн. вноситься при реєстрації. До нього входить: організаційні витрати, друк програми конференції, кава-брейки.

Відкриття конференції заплановане на 1000 24 вересня 2024 р.; відбудеться у змішаному форматі в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка (центральний корпус, другий поверх, каб. 31) і в режимі Zoom-конференції.

Транспорт

Від залізничного вокзалу до місця проведення конференції, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (вул. М. Кривоноса, 2), можна дістатися:

  • маршрутним таксі № 16, 35 (від зупинки «Залізничний вокзал» (до центру) до зупинки «Вул. М. Кривоноса» (від центру));
  • тролейбусом № 3 (від зупинки «Залізничний вокзал» (до центру) до зупинки «Вул. М. Кривоноса» (від центру)).

Від автовокзалу до місця проведення конференції, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, вул. Кривоноса, 2, можна дістатися:

  • маршрутним таксі № 12, 29 (від зупинки «Видавництво Збруч» до зупинки «Вул. М. Кривоноса» (від центру));
  • тролейбусом № 3 (від зупинки «Видавництво Збруч» до зупинки «Вул. М. Кривоноса» (від центру)).

Вартість проїзду у тролейбусах і автобусах для пасажирів становить 10 гривень. Придбати квитки можна на зупинці «Залізничний вокзал», вул. Б. Хмельницького, 18 (від центру), «Збруч», вул. Анатолія Живова, 14; інші можливі місця купівлі вказані за посиланням http://surl.li/ubasi. Разовий квиток також надає змогу здійснити безкоштовну пересадку в інший громадський транспорт впродовж 30 хвилин після придбання квитка.

Також, можна скористатися послугами таксі, зателефонувавши за номерами таксі: Пілот 5210, Таксі 549, ЕКО Таксі 7737, Uklon й ін.

Проживання

Учасники конференції можуть самостійно забронювати місця для проживання у розташованих поблизу місця проведення конференції готелях, на кшталт:

  • Готельний комплекс «Глобус» https://www.hotel-globus.com/ (ціни від 900 грн/добу) (контакти: вул. Степана Будного, 18; тел.: 0686469995, 0660860069);
  • Готель «Versal» http://versal.te.ua/hotel/ (ціни від 700–900 грн/добу) (контакти: вул. Львівська, 34; тел.: 0970022129);
  • Готель «Галичина» https://www.hotelhalychyna.com/ (ціни від 1200 грн) (контакти: вул. Чумацька, 1; тел.: 0673535089)
  • Готель «Тернопіль», «Джентльмен» й ін.

Крім того, для учасників є можливість замовити місця для проживання у номерах гуртожитку Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (вул. М. Кривоноса, 2). Орієнтовна вартість проживання за одну добу складає 348–570 грн. Місця для проживання у гуртожитку бронює Оргкомітет відповідно до Ваших заявок за наявності місць. Гуртожиток розташований на території студентського містечка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Вартість проживання у гуртожитку Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
(станом на 05.01.2024 р.)

Тип номера Кількість ліжко-місць у номері Вартість за ліжко-місце за одну добу, грн
Кімнати поліпшеного обладнання 2, 3 348
Кімнати покращеного комфорту 2, 3 456
Кімнати «люкс» 1, 2, 3 570

Оплата проживання і харчування здійснюється за рахунок учасників конференції.

Увага! Просимо Вас своєчасно подбати про бронювання житла, а також заздалегідь придбати зворотні квитки. У випадку, якщо Ви не надішлете інформацію про потребу бронювання житла у гуртожитку до 31.07.2024 р., Оргкомітет не може гарантувати поселення.

Екскурсія і дружня вечеря

Для учасників конференції заплановано екскурсію у Марійський духовний центр Зарваниця. (Святиня УГКЦ, входить в асоціацію 20-ти Марійських духовних центрів Європи). Крім того, Оргкомітет розглядає можливість проведення інших екскурсій.

25 вересня 2024 р. відбудеться дружня вечеря. Додаткові витрати, пов’язані з участю в екскурсії і дружній вечері, учасники сплачуватимуть під час реєстрації.

НАУКОВА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Включає пленарні, секційні й стендові доповіді в рамках кожної секції:

  1. Еволюція геномів у природі та експерименті
  2. Загальна та популяційна генетика
  3. Молекулярна генетика та геноміка
  4. Прикладна генетика і селекція
  5. Генетика людини та медична генетика
  6. Аналіз та оцінка генетичних ресурсів
  7. Молекулярні та клітинні біотехнології
  8. Екогенетика
  9. Біоінформатика та комп’ютерна біологія
  10. Історія біології, питання викладання генетики, селекції та еволюційної теорії

Пленарні доповіді

Бажаючим виступити з пленарними доповідями необхідно подати інформацію до 31 липня 2024 р. Регламент для доповіді на пленарному засіданні надається до 30 хв, враховуючи час для відповідей на запитання. Представлення доповіді: мультимедійні презентації на основі програми Microsoft PowerPoint. Файл з презентацією надсилається учасником конференції перед початком пленарного засідання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кінцевий варіант переліку пленарних доповідей визначає Оргкомітет.

Секційні доповіді

Представлення доповіді: мультимедійні презентації на основі програми Microsoft PowerPoint. Файл з презентацією надсилається учасником конференції перед початком роботи секції на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Регламент для доповіді на секційних засіданнях – до 15 хв, враховуючи час для відповідей на запитання.

Стендові доповіді

Вимоги до оформлення стендових доповідей (постерів):

  • Рекомендований розмір стендової презентації – формат А0 (841х1189 мм).
  • Рекомендований розмір заголовка доповіді – не менше 100 пт, розмір тексту – не менше 22–24 пт, міжрядковий інтервал – 1,5.
  • Заголовок оформляється так: перший рядок (чи кілька рядків при необхідності) – назва роботи великими літерами; другий (чи кілька рядків при необхідності) – ініціали та прізвище(ща) автора (авторів), третій рядок – назва установи, закладу, організації повністю; четвертий рядок – адреса установи, закладу, організації повністю. Якщо робота виконана авторами з двох чи більше установ, то почергово наводиться інформація про кожну установу.
  • Текст стендової доповіді має бути структурованим і включати наступні розділи: «Вступ», «Матеріали і методи», «Результати та обговорення», «Висновки», «Література». Речення слід робити короткими, конкретними, однозначними, використовувати максимум графічного матеріалу і мінімум тексту.
  • Рисунки повинні бути чіткі, з підписами та розшифрованими умовними позначеннями. У тексті повинні бути посилання на всі рисунки.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Учасникам конференції, які бажають представити пленарну, секційну чи стендову доповідь, але не подали матеріалів у збірник праць «Фактори експериментальної еволюції організмів», слід надіслати заповнену реєстраційну форму, а також тези заявленої доповіді до 31 липня 2024 року.

Вимоги до оформлення тез

Обсяг тез до 1 сторінки А4 (297 х 210 мм) із полями: ліве 30 мм, інші – 20 мм, шрифт Times New Roman, 12 pt, вирівнювання «за шириною», міжрядковий інтервал «одинарний», абзацний відступ – 1 см. Списку використаної літератури не подавати. Назви файлів слід давати за прізвищем першого автора із зазначенням номера секції, наприклад: Kravets_1_tezy.docx.

Оплата за друк тез складає 150 грн. і сплачується додатково на розрахунковий рахунок УТГіС ім. М.І. Вавилова: м. Київ, АТ Райффайзен банк «Аваль» МФО 380805, ЄДРПОУ 21676925, IBAN UA38 3808 0500 0000 0026 0012 4706 4 із зазначенням прізвища тільки першого автора.

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

 

ЧЕБОТАР С.В.

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Одеса, Україна,

Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААН України, Одеса, Україна,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

[1 порожній рядок]

НАЗВА ТЕЗ

[1 порожній рядок]

Текст тез.

Прохання до 31липня 2024 р. заповнити реєстраційну форму (див. додаток) і надіслати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (при надсиланні листів ОБОВ’ЯЗКОВО уважно перевіряйте правильність написання електронної адреси!!!!). Назви файлів слід давати за прізвищем учасника із зазначенням номера секції, наприклад: Kravets_1_regform.docx.

З урахуванням поданої у реєстраційній формі інформації буде сформовано наукову програму конференції, яку на початку вересня 2024 року буде представлено на веб-сторінці Товариства (https://utgis.org.ua/ua/) і надіслано у Viber-групу Factors_Conference_2024.

Просимо Вас обов’язково підтвердити участь у роботі конференції, Вашу і/або Ваших співавторів. У разі, якщо така інформація не надійде до 31 липня 2024 р., Оргкомітет не може гарантувати включення Вашої доповіді у Програму конференції.

Контактні телефони:

+38(044)5260798 – Кунах Віктор Анатолійович, Твардовська Мар’яна Остапівна;

+38(096)3182387 – Голубенко Анастасія Володимирівна;

+38(097)4725350 – Дробик Надія Михайлівна;

+38(097)5449672 – Прокоп’як Мар’яна Зіновіївна.

 

Будемо раді бачити Вас у Тернополі!

Додаток

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА

XIX-ї Міжнародної наукової конференції «Фактори експериментальної еволюції організмів»

23–26 вересня 2024 р., м. Тернопіль, Україна

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Місто, країна

 

Назва організації

 

Адреса організації (країна, індекс, місто, вулиця, будинок)

 

Посада

 

Науковий ступінь

 

Вчене звання

 

Телефон (з кодом країни, міста, або кодом мобільного оператора)

 

E-mail

 

Назва доповіді

 

Автори*

 

Cекція

 

Форма доповіді

(пленарна, секційна, стендова, участь без доповіді)

 

Потреба у сертифікаті

 

Потреба у бронюванні житла у гуртожитку / тип номера

 

Дата заїзду

 

Дата виїзду

 

 

Примітка. * – якщо у роботі конференції беруть участь декілька авторів однієї доповіді (статті), то в реєстраційній формі прізвище доповідача обов’язково підкресліть. Реєстраційні форми заповнюються для кожного учасника спільної публікації окремо.