Фактори експериментальної еволюції організмів

Національна академія наук України
Інститут молекулярної біології і генетики НАН України
Українське товариство генетиків і селекціонерів
ім. М.І. Вавилова

Збірник наукових праць

ISSN 2415-3826 (Online), ISSN 2219-3782 (Print)

Архів випусків за 2008-2012 рр.

Окремі випуски з 2013 р.

Редакційна колегія

Правила для авторів


Збірник є періодичним виданням, яке представляє наукові праці вітчизняних та зарубіжних спеціалістів, написані спеціально для даного видання. В оглядових і експериментальних статтях наводяться дані з основних напрямів вивчення особлиовтсей еволюції в природі та експерименті, молекулярної структури та організації геномів, генетико-біотехнологічного розширення генетичної мінливості живих організмів, генетики господарсько—цінних ознак рослин і тварин, сучасних методів біотехнології і генетичної інженерії при створенні нового покоління сортів і гібридів культурних рослин, ДНК-технологій і молекулярних маркерів у селекції рослин і тварин, генетики людини та медичної генетики; результати аналізу та оцінки генетичних ресурсів.
Для спеціалістів у галузі генетики, селекції, біотехнології, екології, а також викладачів і студентів вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації.

Збірник включено до Переліку фахових видань України у галузі біологічних наук (наказ Міністерства освіти і науки України від від 17.03.2020 № 409). Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації серія КВ № 20936-10736ПР від 29.08.2014.


Адреса редакції:
Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, вул. Академіка Заболотного, 150, Київ 03143. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.